Kurz pro děti i celou rodinu

Kurz pro děti i celou rodinu: V první řadě bychom vám chtěli nabídnout zcela ojedinělý kurz pro děti i celou rodinu, kde se všichni nejen skvěle pobaví, ale hlavně se toho i spoustu naučí.

Pro koho je kurz určen: kurz je pro každého – děti ve věku od 6ti let (mladší děti pouze v přítomnosti doprovodu), jejich kamarády, rodiče a ostatní členy rodiny.

Kdy bude kurz probíhat: ve středu od 16 hod do 17.30 hod
v pátek od 16 hod do 17:30 hod

Program kurzu:

Co Vás čeká? Zábavnou a hravou formou se za pomoci našich chlupatých asistentů naučíte vše o psech – nejen o základní poslušnosti a výcviku, ale budeme i pořádat různé soutěže, vycházky, naučíme děti rozumět „psí řeči“, vysvětlíme co dělat, když najdou ztraceného psa, jak si co nejlépe poradit při útoku psem, jak naučit pejska různé triky, jak se chovat, když potkám cizího psa atd. Součástí bude i trocha teorie o psech – budeme si povídat o výživě, venčení, výcviku, nemocech, stáří a o mnoha dalších tématech.

Ceník

Cena kurzovného je 250,- za lekci. Cena je jednotná jak pro účastníky bez vlastního psa (psa zapůjčíme – vše Australští ovčáci, naprosto nekonfliktní, zvyklí na děti), tak pro účastníky s vlastním psem, kdy cena zahrnuje i základní výcvik vašeho pejska v rámci kurzu.
Možnost zakoupení výhodných permanetek po domluvě.

Kurz bude probíhat za každého počasí. V případě deště bude zkrácen pobyt venku a bude náhradní program ve společenské místnosti s vytápěním. V případě velmi špatného počasí (vichřice apod. kurz odpadá a bude náhradní hodina v náhradním termínu po domluvě).

Na cvičišti je zajištěno WC a možnost občerstvení. Je možné zakoupit pití, sušenky, v případě domluvy i další. Děti nemusí nosit peníze, zavedou se jim karty a lze pak za občerstvení zaplatit najednou.